فراخوان رویداد نمایشی توکا منتشر شد

فراخوان رویداد نمایشی توکا منتشر شد

مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری و کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر، رویداد توکا را در دو بخش نمایشنامه‌خوانی و نمایشنامه‌نویسی برگزار می‌‌کنند.

در بخش نمایشنامه‌خوانی، موضوع آزاد و گروه سنی خردسال، کودک و نوجوان مخاطب آثار هستند.

در این بخش، شورای انتخاب ۱۰ اثر از نمایشنامه‌های ارسالی را برای خوانش معرفی می‌کند و اولویت انتخاب آثار در شرایط برابر، با اعضای کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر و همچنین مربیان و هنرمندان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

مهلت ارسال آثار در بخش نمایشنامه‌خوانی، ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ است و نتایج ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.

همچنین در بخش نمایشنامه‌نویسی، نویسندگان می‌توانند نمایشنامه‌های خود را که از سرفصل‌ کتاب‌های درسی و یا عنوان‌های کتاب‌های انتشارات کانون پرورش فکری اقتباس کرده‌اند، به پست الکترونیک کانون ارسال کنند. شورای انتخاب هفت نمایشنامه را از میان آثار ارسالی انتخاب و معرفی خواهد کرد.

مهلت ارسال آثار در این بخش، ۳۱ مرداد ۱۴۰۳ و اعلام نتایج ۱۵ شهریور ۱۴۰۳ است. در این بخش هم اولویت انتخاب آثار در شرایط برابر با اعضای کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر و همچنین مربیان و هنرمندان کانون پرورش فکری خواهد بود.

کارگردانان و علاقه‌مندان به این حوزه‌ها می‌توانند فایل پی‌دی‌اف نمایشنامه‌های خود را از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ به شماره ۰۹۰۳۲۰۳۱۳۲۵ ارسال کنند.

attach2024023488659560446724

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید